Selvi Lojistik

Depolama

Uzun yıllar nakliye sektöründe çalışmalarına ara vermeden devam eden firmamızda en kaliteli depolama hizmetlerini güven içinde almanız mümkün olmaktadır.

Depolama hizmetleri ile her zaman en büyük kolaylıkları ve avantajları sizlere sunmakta olan firmamız için müşterilerimizin memnun kalması ve güven duyması çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır. İşinin ehli profesyonel ekibimiz ve uzman şoförlerimizin yanı sıra geniş araç filomuz ile firmamız her konuda yardımcı olmaktadır. Her türlü depolama hizmetleri için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Güvenilir Depolama Hizmetleri

Depolama hizmetleri pek çok alanda eşyaların belli bir süre güven içinde kalabilmeleri bakımından son derece önemli olmaktadır. Özellikle nakliye için belirlenen süre ile teslim edilecek tarih arasında gün farkı olması sonucu eşyaların teslim gününe kadar güven içinde korunması sağlanmaktadır. Ayrıca eşyaların zarar görmemesi ve istenmeyen sorunların meydana gelmemesi için kesinlikle depo alanlarının hijyenik kurallarına uygun olacak şekilde nem almayan alanlar olması gerekir.

Depolama hizmetlerinde eşyaların güven içinde korunması için güvenilir bir nakliye firması ile çalışmak son derece önemlidir. Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile farkını ortaya koyan nakliye firmamız her türlü güvenlik önlemlerinin alındığı depolarımızda eşyalarınızı teslim gününe kadar emanet almaktadır. Her zaman firmamızdan depolama hizmetleri güven içinde alabilirsiniz.

Profesyonel Depolama İşlemleri

Her geçen gün yapmış olduğu başarılı işleri ile sektörde adından söz ettiren nakliye firmamız teknolojik gelişmeler doğrultusunda çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Her türlü eşyalarınızın taşınması için bilgi alarak randevu talep edebilirsiniz. İstediğiniz tarihte eşyalar alınarak teslim edileceği güne kadar depolarımızda bekletilmektedir. 7 gün 24 saat boyunca güvenlik kameraları ile görüntülenen bu alanların korunmasında güvenlik ekibimiz ve eşyaların teslim edileceği gün depo çalışanlarımız eşyalara araca yükleme işlemlerini özenle yapmaktadır.

Depolama Hizmet Fiyatları

Nakliye firmaları arasında her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile farkını ortaya koyan firmamız müşteri odaklı çalışmaktadır. Depolama fiyatları firmamızda çok daha uygun olup istediğiniz büyüklükte depo alanları bulunmaktadır. Fiyatlar depo büyüklüğü gibi durumlara göre farklı olmaktadır.

Kocaeli Nakliyat, Gebze Nakliyat, Darıca Nakliyat, Dilovası Nakliyat, Konteyner Sevkiyat Hizmeti, Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti, Kuru Yük Ambar Nakliyesi, Darıca Lojistik, Marmara Lojistik, Taşımacılık Hizmeti, Şehiriçi Nakliyat, Parsiyel/ Komple Araç Taşımacılığı, Ambar Depolama Nakliye, Hızlı/Jet Nakliye, Havaalanı Servis Nakliyesi, Ağır Nakliyat, Lowbed, Kocaeli Lojstik, Gebze Lojistik
Sohbet Başlat
Canlı Destek
7/24 Canlı Destek
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?