Selvi Lojistik

KONTEYNER SEVKİYAT HİZMETİ

Lojistik alanında çeşitli hizmetler veren firmamız koteyner sevkiyat hizmeti ile de siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak için buradayız. Konteyner sevkiyat hizmeti büyük oranda büyük firmaların yararlanmış olduğu ve güvenilirlik bakımından üst seviyede bulunması gereken hizmet türüdür. Bu doğrultuda çalışacağınız firmanın da tecrübeye sahip olması ve güven aşılayabilmesi büyük önem arz eder. Firmamız, Koteyner sevkiyatı için yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerin güvenle süreci tamamlamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

KONTEYNER SEVKİYAT HİZMETİ İLE BİLİNMESİ GEREKENLER

– Konteyner; içinde taşınacak olan malın hacmi, ağırlığı ve boyutlarına göre şekillenebilen bir lojistik malzemesidir. Taşınacak yüke göre değişkenlik gösterebileceğinden dolayı, konteyner’ın boyutları mutlaka not edilip tarafımıza bildirilmelidir. Verilerinizi eksiksiz bir şekilde paylaştığınız takdirde filomuzda size en uygun araç temin edilir.

– Firmamızdan konteyner sevkiyat hizmeti almak istediğinizde taşınacak olan konteyner’ın dolu veya boş olması ufak bir detay gibi gözükse de öncelikli konuşulması gereken konudur.

– Konteyner, lojistik alanında sarf malzeme olmuş olsa da oldukça maliyetli bir üründür. Bu yüzden konteyner sevkiyatına her araç uygun olmayabilir. Firmamız oldukça değerli olan malzemelerinize önem veriyor, sizlere kusursuz şekilde sevkiyat gerçekleştirecek en uygun aracı yönlendiriyoruz.
– Özellikle gümrük ile bağlantısı olan sevkiyat işlemlerinde bir takım prosüdürler uygulanmaktadır. Gümrüklere konteyner sevkiyatı için her aracın giremeyeceğini, tutanağı tutulan malzemeler haricinde giriş çıkışın yapılamayacağı önemli bir detaydır. Bu noktada da işin içerisine tecrübe ve profesyonellik dahil olacaktır. Sevkiyatını yapılması istenen konteyner ürünlerinde her türlü adımı sıkı takip ediyor, prosüdürlere sadık kalıp daha sonrasında bir problem yaşamamanız adına işinde uzman personellerimizle çalışıyoruz.

KONTEYNER SEVKİYAT FİYATLARI

Müşteri memnuniyeti ve güven ilişkisine öncelik veren misyonumuz ile sizler için konteyner sevkiyat fiyatları konusunda da en uygun seviyede tutmaya özen gösteriyoruz. Taşınacak malzemenizin ağırlığı, boyutu, hacmi ve ulaştırılacak lokasyonlar fiyatlarda değişiklik gösterir. Size en uygun fiyatın verilebilmesi için verileriniz ile birlikte müşteri temsilcilerimizle ön görüşme yapabilir, dilerseniz ofisimizde de yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Sohbet Başlat
Canlı Destek
7/24 Canlı Destek
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?