Selvi Lojistik

Parsiyel/ Komple Araç Taşımacılığı

Nakliyat sektöründe çok uzun yıllar hizmet veren parsiyel/ komple araç taşımacılığı firmamız her zaman her konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

Parsiyel/komple araç taşımacılığı firması olarak her zaman kaliteden ve güvenden taviz veremeden hizmet veren firmamız her türlü araç taşıma hizmetlerini özenle vermektedir. İşinde uzman olmuş profesyonel ekibimiz geniş araç filosu, en son sistem teknolojik ekipmanlar ve usta şoförlerimiz her türlü ağır taşımacılık hizmetlerinde bulunmaktadır. Her türlü parsiyel/ komple araç taşımacılığı hizmetleri için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Profesyonel Parsiyel/ Komple Araç Taşımacılığı

Genel olarak pek çok araçların fabrikadan çıktıktan sonra galerilere ya da satış noktalarına taşınması için güvenilir firmalardan yardım alınması gerekmektedir. Araçlar hem çok fazla pahalı olması hem de ağır yükler olması nedeni ile kesinlikle işi bilen kişiler tarafından taşıma işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Aksi halde yol üzerinde istenmeyen sorunlar ortaya çıkabilir ve araçlar zarar görebilir.

Bu durum hem yüklerin taşımacılığının yapıldığı nakliyat firmasının hem de araç sahibi firmanın büyük zararlara uğramasına neden olacaktır. Bu tarz sorunlar yaşamamak için kesinlikle güvenilir ve işi bilen kişilerden yardım alınması doğru olacaktır. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerin tek adresi olan firmamız ile iletişime geçerek güvenilir hizmetleri en kısa sürede alabilirsiniz.

Parsiyel/Komple Araç Taşımacılığı Aşamaları

Parsiyel/ komple araç taşımacılığı firmamız her türlü ağır yük ve komple araç taşıma hizmetleri ile alanında adından söz ettirmektedir. Her türlü taşıma hizmetleri için firmamızdan talep etmeniz üzerine profesyonel ekibimiz adresinize gelerek güven içinde yük ya da araçları tırlarımıza yüklenmektedir. Yükleme işlemleri sırasında tüm güvenlik önlemleri alınmakta ve istenmeyen sorunların yaşanmasının önüne geçilmektedir. Tüm yükler veya araçlar en kısa sürede güven içinde adrese teslim edilmektedir.

Parsiyel/ Komple Araç Taşımacılığı Fiyatları

Yüksek kalite ve güvenilir hizmetleri ile en doğru seçim olan firmamız 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak müşteri hizmetleri vermektedir. Parsiyel/ komple araç taşımacılığı fiyatları firmamızda çok daha uygun olup taşıma hizmetlerin çeşitliliğine göre daha farklı olmaktadır.

Sohbet Başlat
Canlı Destek
7/24 Canlı Destek
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?