Selvi Lojistik

Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Şehirler Arası Nakliyat, kişisel veya kurumsal olarak herkesin ihtiyaç duyabileceği hizmet türüdür. Bu nakliyat işleminde taşınması konu olan ürünlerin hızlı, eksiksiz ve sorunsuz tamamlanması oldukça stresli bir süreçle birlikte gelir. Ürünlerin hazırlanması, taşıma ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak güvenilir firmayı bulmak, ürünlerin güvenliği ve en önemlisi bütçe dostu firmayla çalışmak süreci tamamlamak adına önemli kriterlerdir.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

– Öncelikle nakliye hizmeti verecek firmanın iletişim kabiliyeti çok önemlidir. Müşterinin süreç başından süreç sonuna kadar aklına takılacağı tüm soruları eksiksizce cevaplayabilmesi firmanın tecrübesini de ön plana çıkaracakıtır.

– Taşıma sürecinde ürünlerin sağlam bir şekilde taşınması konusunda alınacak tedbirler maddi ve manevi açıdan göz önünde bulundurulmalıdır.

– Nakliye firmasının bu süreçte ürünlere sigorta yapıp yapmadığı önceden konuşulmalıdır.

– Taşınmasını istediğiniz mal veya eşyalarınızın mutlaka listesini hazırlayın ve firma ile bu ürünlerin teyidi için tutanak tutulmasına özen gösterilmelidir.

– Tercih edeceğiniz firmayla telefonla ön görüşme yaptıktan sonra yüz yüze de görüşmeniz daha sağlıklı iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır.

– İşinizin daha sağlıklı bir şekilde tamamlanabilmesi adına firmanın talep etmiş olduğu bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde iletme dikkat etmelisiniz. Gözden kaçacak ufak bir detay iş akışını yavaşlatmaya neden olabilir.

Nakliye hizmeti almadan önce firma ile imzalayacağınız sözleşmenin detaylarını okumak, alacağınız hizmetin kalitesini de ortaya koyacaktır. Size uygun olmayan maddeler var ise bu maddelerin değiştirilmesi konusunda talepte bulunabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat, profesyonel ekip çalışmasıyla gerçekleştirilmesi gereken bir hizmet olduğundan dolayı şeffaf bir hizmet anlayışı sergileyen firmalar tercih edilmelidir. Piyasanın çok altında fiyat teklifinde bulunan firmalar işin profesyonelliğinden uzaklaşabileceğini unutmayın.

– İlgili firmanın nakliye hizmeti verirken kullanacağı araç ve ekipmanların kendi mülkü olması köklü, profesyonel firma olduğunun göstergesidir.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Selvi Lojistik olarak şehirler arası nakliyat hizmetimizle sizlere 7/24 hizmet verebilmek için müşteri temsilcilerimizden taşıma sürecini gerçekleştirecek personellerimizle profesyonel bir ekip olarak sizlere hizmet vermek için varız. Ürünlerinize değer veriyor ve sağlıklı nakliye hizmeti verebilmek adına her geçen gün daha iyisi olabilmek adına çalışıyoruz. Firmamızın kuruluşundan bu güne büyüyerek genişlettiğimiz filomuzla her türlü ihtiyacınızı karşılamak için var gücümüzle hizmet vermeye devam ediyoruz. Sahip olduğumuz firma yetki belgemizle; siz değerli müşterilerimizin güvenle taşıma sürecini tamamlayabilmesi ve karşılıklı memnuniyet bağı kurabilmek için ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Sohbet Başlat
Canlı Destek
7/24 Canlı Destek
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?