Selvi Lojistik

Teknoloji Lojistik Sektöründe Verimliliği Arttırıyor

Ülkemizde nakliye hizmetlerinin %90’ı karayolu taşımacılığı ile yapılıyor. Karayolu taşımacılığı tüm sektörlerle doğrudan veya dolaylı olarak ilişki içerisinde bulunmaktadır.  Durum böyle olunca nakliye süreçlerinde yaşanan herhangi bir sorun tüm sektörleri etkileyebiliyor. Taşınan malların müşterilerin beklentilerine uygun, zamanında ve eksiksiz ulaşması günümüz dünyasında lojistiğin olmazsa olmazı.

Teknolojinin gücünü kullanarak karayolu taşımacılığında yaşanan sorunları en aza indirerek verimliliği arttırmak ve bunun sürdürülebilirliğini sağlamak mümkün. Selvi Lojistik,  sahip olduğu teknolojiler ile bir taraftan lojistik firması ve yük sahiplerinin operasyonlarını uçtan uca yönetmelerini sağlamaktadır.

Selvi Lojistik ile yük sahipleri;

  • Müşterilerine gönderdikleri ürünlerin tüm taşıma sürecini takip edebilirler, indirme-bindirme süreçlerine anında görüntüleyebilirler.
  • Operasyonlarını tek bir noktadan yönetebilir, operasyonlarının tüm süreçlerini takip edebilir, verilerini daha sağlıklı analiz edebilir ve iş akışlarını optimize edebilirler.
  • Belgelerini dijital olarak yönetme gücüne kavuşurlar. 
  • Tüm geçmiş taşıma verilerine ve kamyoncu bilgilerine 7/24 erişebilir, istedikleri raporlamaları alabilirler.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbet Başlat
Canlı Destek
7/24 Canlı Destek
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?